Міжнародна виставка «Слобожанський міст — 2014″ запрошує 15-16 травня на гостини

IM7_5459.galleryimg 0353_IM7_5439.galleryimg

 

Перша виставка відбулася у 2004 році, а вже у 2007-му за її запровадження та проведення Сумська торгово-промислова палата отримала визнання в номінації «Товари та послуги» у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції  «100 кращих товарів України».

У 2008 році Міністерство економіки України офіційно присвоїло виставці статус «міжнародна», бо серед її експонентів – представники не тільки близького, але й далекого зарубіжжя.

15-16 травня 2014 року в місті Суми у виставковому центрі Сумської торгово-промислової палати «Іллінський» буде проходити XІ Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2014».

Економічний потенціал, можливості взаємовигідного співробітництва цього року представлять вітчизняні та закордонні підприємства.

Виставку буде проведено у виставковому центрі «Іллінський» — який є сучасною, багатофункціональною двоповерховою будівлєю з європейським дизайном приміщень, що дозволяє презентувати широкому колу споживачів України і зарубіжжя якісну  продукцію. Завдяки сучасному технічному оснащенню тут можна проводити більшу кількість універсальних і тематичних виставок, передусім, продукції, товарів і послуг підприємств — членів Сумської ТПП.

За інформацією сайту Сумської ТПП

http://www.cci.sumy.ua/services/exhibitions/slobozhansky_bridge_2011/

 

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий