Сумщиною тепер можна мандрувати в GOOGLE

У Сумах презентували сайт «Мандруй Сумщиною» (https://discover.sm.ua/), розроблений в рамках спільного проекту компанії GOOGLE та Сумської облдержадміністрації «Цифрове перетворення Сумщини».

За словами керівник апарату ОДА Дмитра Живицького, цей проект реалізовувався виключно за кошти компанії GOOGLE, тобто платники податків Сумщини жодним чином не оплачували його.

Презентуючи результати втілення у життя проекту «Цифрове перетворення Сумщини», директор Google Україна Дмитро Шоломко повідомив, що Сумщина – це вже дванадцятий регіон, в якому GOOGLE реалізовує цей проект.

«Спеціально для вашої області ми створили сайт «Мандруй Сумщиною», який приєднається до 11 вже раніше представлених проектів інших областей України на порталі (https://discover.net.ua/)», – розповів він.

Отож, 3D-турами на сайті тепер можна здійснити віртуальну прогулянку Палацом Голіцина та садибою «Круглий двір» у Тростянці, побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років в місті Кролевець, дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря тощо.

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.