Суми підписали угоду про співпрацю з грузинським містом Кутаїсі

На Урочистій сесії, яка відбулась з нагоди Дня міста, міський голова  Олександр Лисенко та начальник департаменту з управління економічним розвитком, комунальною власністю та транспортом Георгій ГІоргобіані підписали угоду про співпрацю між містами Суми та Кутаїсі.

Офіційну делегацію з міста Кутаїсі (Грузія) в Сумах окрім Георгія Гіоргобіані представляли також  депутат міської ради Кутаісі Лаша Гвенетадзе та голова Федерації інвалідів «Agordzineba – 2002» Теймураз Чеішвілі.

«Для Сум – це черговий здобуток. Маємо надію, що ця угода стане черговим поштовхом до розвитку нашого міста», – наголосив Олександр Лисенко.

У свою чергу Георгій Гіоргобіані зазначив, що укладання такої угоди дозволить українському та грузинському містам розширити діапазон співробітництва, зосередивши увагу на тих його напрямках, які приноситимуть найбільшу користь їх мешканцям.

Суми вже співпрацюють з Кутаїсі у сфері спортивних обмінів для людей з обмеженими можливостями, які проходять між спортивним клубом «Фенікс» та Федерацією інвалідів «Agordzineba – 2002».

 

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.