Продукція «РАДМІРТЕХ»: розумна економія задля вашого успіху

Підвищення цін на енергоресурси вимагає їх ефективного використання як у системі житлово-комунального господарства, так і на виробництві. У Сумах 28 лютого відбулася ІІ Міжнародна конференція «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг». Представляємо одного з її учасників — харківську компанію «РАДМІРТЕХ», яка випускає прилади обліку газу.

Спільне підприємство  «РАДМІРТЕХ» у формі товариства з обмеженою відповідальністю – це підприємство, що має сучасну виробничу базу та колектив високопрофесійних фахівців, здатних успішно вирішувати завдання, пов’язані з розробкою і серійним виробництвом засобів вимірювальної техніки та автоматизації. Ми виробляємо сучасні прилади обліку газу, розробляємо, серійно випускаємо та вводимо в експлуатацію обладнання для збору, аналізу і обробки даних, що отримані з вузлів обліку промислових і побутових споживачів газу – розповів «Діловим новинам» генеральний директор СП «РАДМІРТЕХ» Олексій ТУРЯНИЦЯ.

Зазначена система збору даних включає в себе:

прилади та устаткування вузлів обліку промислових споживачів газу як власного виробництва так і обладнання інших виробників: лічильники газу з вбудованим пристроєм перетворювання об’єму; коректори об’єму газу;

побутові лічильники газу основних виробників України, країн СНД і Євросоюзу;

апаратно-програмний комплекс збору, передачі та обробки даних вузлів обліку промислових та побутових споживачів газу;

апаратно-програмний комплекс системи телеметрії газорозподільчих пунктів;

серверне програмне забезпечення для обробки отриманих даних, а також програмне забезпечення для обробки даних і формування звітів.

 

АССД побудована на основі передачі даних з вузлів обліку газу промислових і побутових споживачів у пакетному GPRS каналі мережею цифрового стільникового радіозв’язку стандарту GSM в базу даних сервера підприємства з подальшою обробкою цих даних і відображенням сформованих балансових звітів на екрані комп’ютера через інтерфейс стандартного WEB–браузера. Вона захищена паролями багаторівневої структури доступу.

АССД допомагає отримувати інформацію про поточне споживання газу кожним абонентом в режимі on-line і прогнозувати пікові навантаження; автоматизувати процес організації обліку газу і складання балансу; забезпечує дистанційний доступ до показів вузлів обліку газу, без виїзду до споживача; зменшує витрати на обслуговування споживачів газу; своєчасно виявляє спроби несанкціонованого втручання в роботу вузлів обліку газу.

АССД передбачає формування і складання балансових звітів, індивідуального профілю газоспоживання для групи підприємств і кожного абонента окремо, а також здійснення їх статистичного моніторингу.

АССД із застосуванням обладнання і програмного забезпечення СП «РАДМІРТЕХ», успішно експлуатується понад 5 років обласними і міськими газорозподільчими організаціями України.

Основними її споживачами є великі промислові підприємства хімічної, металургійної промисловості, а також житлово-комунального господарства країни.

Наявність власної виробничої бази та фахівців дозволяє оперативно вдосконалити і модернізувати вже існуюче обладнання для його експлуатації в будь-яких кліматичних умовах, констатував Олексій Туряниця.

 

СП «РАДМІРТЕХ»: ми знаємо, як зробити ваш бізнес ефективним.

 

Юридична адреса: 61037, Україна, м. Харків, проспект Московський, 199

Поштова адреса:   61037, Україна, м. Харків, проспект Московський, 199

Код ЄДРПОУ  31559582,

Р/р 26004000128708 в ХФ АТ «Укрексімбанк», МФО 351618

т./ф.: (057) 727-53-29, 727-53-35

E-mail: rtch@radmirtech.com.ua

http://www.radmirtech.com.ua

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.