Зелене, комфортне, європейське. Сумчани голосують за зміни у своєму місті

На сайті Сумської міської ради продовжується голосування за «бюджет участі», який надає жителям міста шанс перетворити місто Суми на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані місцевою владою наступного року. Голосування триватиме до 26 червня 2019 року, а його результати будуть оголошені 5 липня.

Бачити місто комфортним, зеленим і європейським – таким побажанням сумчан, зокрема, відповідають проекти, подані Юлією Дяченко і Ігорем Скринником.

Вчителька  Юлія Дяченко пропонує створити у Роменському мікрорайоні обласного центру майданчик «Креативний простір».

Мета проекту — упорядкувати простір внутрішнього дворика школи № 25 для використання його учнями та мешканцями Роменського мікрорайону, що надасть можливість розвантажити приміщення закладу, проводити заняття й виховні заходи на свіжому повітрі, а мешканцям мікрорайону — родинне дозвілля та відпочинок

Наразі дворик школи не використовується для потреб закладу та громадськості мікрорайону через необлаштованість (старі хвойні та листяні дерева, вільний доступ асоціальних груп населення).

Юлія Дяченко пропонує облаштувати на місці дворику школи майданчик (розрахований на 150 осіб) зі столами, сценою, мультимедійним обладнанням, інтер’єром для організації культурно-мистецьких і просвітницьких заходів для мешканців мікрорайону.

Вартість зведення майданчика – 749 640 тис. грн. На 19 червня проект набрав 402 голоси.

Ігор Скринник пропонує сумчанам проголосувати за його проект «Наш сквер» — сквер у вигляді пішохідної зони та зони відпочинку по вул. Роменська біля будинку №88 (на світлині).

Під руйнівним впливом часу пішохідна зона цієї вулиці втратила свій не тільки вигляд але й функціональне призначення — наразі тротуар слугує додатковим під’їздом автомобілів до місцевих офісів, магазинів тощо, благоустрій перебуває в занедбаному стані, а територія схильна до рекреаційних функцій — марно простоює і де відповідає своєму призначенню

Між тим дана територія є пішохідною зоною, принаймні такою повинна бути. Тому «необхідно створити зелений коридор комфортного відпочинку людей абсолютно всіх вікових категорій та груп населення, — впевнений автор проекту. —  В умовах гострої нестачі зелених зон і громадських просторів для відпочинку і дозвілля в даному районі дуже важливо створити сквер і наповнити його актуальною інфраструктурою. Вулиця Роменська є одною з головних транспортних артерій міста, тому створення нового пішохідного скверу прикрасить обличчя європейського міста Суми з сучасними тенденціями його розвитку».

Для цього необхідно провести роботи з благоустрою території, а саме — демонтаж існуючого твердого покриття, створення пішохідних доріжок, відновлення газону, влаштування сучасного освітлення, урн для сміття, лавок, зон відпочинку, зелених насаджень, огородження .

Вартість реалізації проекту, який на 19 червня набрав 327 голосів – 1 млн. 495 тис. 650 грн.

Долучитися до втілення цих двох проектів, може кожний, хто проголосує за них до 26 червня цього року  на

https://pb.smr.gov.ua/projects/25?fbclid=IwAR3auZtj0g8q5Lg7zJnK39Y5GWzFnrA6cix7_dc9qv4pIsRmKgeS_yrQslI (Креативний простір)

https://pb.smr.gov.ua/projects/34?fbclid=IwAR2VxoGHkYCHL0ozYRtOeVvHwFqlDctdeD3Eo3Q7r-l-F3jHWPwuJoNYlzQ (Наш сквер)

 

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.