Обстріл 112 каналу: спецслужби Росії активізувалися

Події останніх днів доводять, що спецслужби РФ активізували свою діяльність по формуванню в Україні ситуації, яка в разі необхідності, дозволить в стислі терміни розпочати сценарій «керованого хаосу».

 Наразі відслідковується планомірний тиск на психіку звичайного громадянина з метою в потрібний момент довести його до стану «зірвана кришка чайника». Причому, невидимий, але відомий «диригент» робить це синхронно відразу в двох країнах — в Україні та Грузії.

Посудіть самі, чи не забагато подій відбулося в цих двох в принципі «тихих по духу» державах за 2-3 тижні? Перерахуємо найважливіше:

- в Україні ситуація розхитується за допомогою мінування об’єктів, перейменування проспектів, знесенням-відновленням пам’ятників, розігруються мовні і релігійні питання, традиційно — корупція. І маса чистих пропагандистських заходів — показ «Відкриваючи Україну», «зірваний» телеміст «Давайте поговоримо» тощо.

- після провокації російського спецслужбіста Гаврилова в парламенті Грузії пішли протести і їх силовий «розгін», санкції РФ, штучне створення грузинського «антимайдану», сутички між протестувальниками.

Сьогодні відбулися дві події, покликані «розгойдати» ситуацію на новий рівень.

В Україні — обстріляли з гранатомета канал 112. Природно, ніхто не постраждав, збиток мінімальний, в загальному, все так же як завжди при постановочних обстрілах і підпалах «українськими радикалами» для російських ТБ. Цілі теж зрозумілі — провернув такі трюки «чужими руками», наприклад, використовуючи для підпалу культурного угорського центру на Закарпатті іноземних громадян, чудово виходить «розганяти хвилю» в світових ЗМІ про «звірства фашистів і бандерівців» в Україні. І адже, на жаль, діє — рішення присяжних по «справі» В.Марківа в італійському суді тому приклад.

У Грузії виноградарі з винного регіону Грузії Кахеті провели акцію протесту біля будівлі телекомпанії «Руставі 2″ з вимогою відставки генерального директора каналу Нікі Гварамія за його висловлювання про вино та експорт в Росію, а раніше провели акцію протесту в Кахеті, де в знак протесту на півгодини перекрили трасу Вазіані-Гомборі-Телаві.

В обох випадках стиль і методи роботи дуже схожі на дії агентури спецслужб РФ, яка працює під прикриттям «патріотичного прошарку» і інтегрована в різні радикальні рухи будь-якої країни.

До чого це все написано? Ситуацію можна розхитати лише у одному випадку — якщо «диригент» знаходиться в стані спровокувати і повести за собою для своїх цілей певну масу людей.

Такі люди діляться на три види: «продажні» — їх просто купили, так, бридко, але хоч зрозуміло — вони, на відміну від двох інших груп, хоча б «профіт» мають. «Ідеологічні» — їх насправді в Україні не так багато, але вони, на жаль, є. Це така група людей, яка постійно всьому дивується, один з найяскравіших прикладів — власник ялтинського зоопарку Олег Зубков постійно здивований як Росія так з ним могла. А ось третя група наймасовіша: в спецслужбах усього світу їх називають «корисні ідіоти».

Ти можеш мати шість вищих освіт, стабільний високоприбутковий бізнес, дружину красуню або чоловіка коханого, але — тебе навмисне і непомітно вивели зі стану рівноваги, і ти робиш необдумані вчинки, нехарактерні для тебе. Ти справедливо обурений, здається, що ще трохи і справедливість восторжествує, так, щось треба зробити, швидше за все, радикальне, ну а як інакше? Ласкаво просимо — ти в клубі «корисних ідіотів», і тебе вже використовують по повній програмі.

Здавалося б, уже немає можливості зупинити хвилю розгойдування ситуації в Україні, комусь не до цього (одвічне — моя хата з краю), а інші допомагають це зробити (придбане — подивимося, як повернеться).

Але ж тут не все так просто … І не треба в цьому звинувачувати спецслужби і правоохоронців — «іхтамнети» успішно і масовано займаються розгойдуванням ситуації і в більш стабільних країнах, використовуючи найрізноманітніші методики «розгойдування». При цьому розуміючи, що рецепта по-справжньому ефективною стабілізації крім палиці в руках поліцейського не придумали, а вона в свою чергу запускає нову хвилю дестабілізації.

 За текстом Координатора групи «Інформаційний спротиве» Юрія Каріна

Запись опубликована в рубрике Новини з інших джерел. Добавьте в закладки постоянную ссылку.